Persian Gulf
امروز ، ساعت 15:49

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس خبر داد: انتقال زندان مرکزی بندرعباس به خارج شهر. ( )

فرماندار بندرعباس گفت: انتقال زندان بندرعباس در فضایی به مساحت 50 هکتار به تصویب کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی هرمزگان رسیده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، احمد مرادی در بازدید میدانی از زندان مرکزی بندرعباس افزود: یکی از چالشهای اصلی این زندان قرارداشتن در بافت شهری است که باعث بروز برخی مشکلات شده است.

وی تصریح کرد: در راستای قانون انتقال زندانها به خارج از شهر، انتقال زندان بندرعباس نیز در فضایی به مساحت 50 هکتار به تصویب کارگروه تخصصی امور زیربنایی و شهرسازی هرمزگان رسیده است.

فرماندار بندرعباس اظهارداشت: زندان بندرعباس در بخش تجهیزات زیر بنایی هم مشکلاتی را دارد که این موضوع پی گیری و برطرف می شود.

مرادی با اشاره به اینکه زندان بندرعباس در بخش حمل ونقل هم مشکلی جدی دارد گفت: تلاش می شود که دو دستگاه مینی بوس و یک دستگاه آمبولانس هم برای اعزام و بدرقه زندانیان در اختیار این زندان قرار گیرد.

اکبر سلیمانی مدیر کل زندانهای هرمزگان هم از تلاشهای مجموعه مدیریتی استان برای رفع مشکلات امنیتی زندانها تشکر کرد و گفت: بدون شک ارتقا امنیت زندانها، افزایش سلامت اجتماعی و روانی جامعه را به دنبال خواهد داشت.
 

 

 تعداد اخبار: 2215 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 807
بازدید دیروز: 988
کل بازدیدکنندگان: 3454497
افراد آنلاین: 98فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir