Persian Gulf
امروز ، ساعت 11:24

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


افتتاح پروژه هاي بخش مركزي به مناسبت دهه فجر با حضور بخشدار. ( )

بخشدار مرکزی در بازدید خود از  روستاهای سغ , زاکین , تل گردو , خرسین  از  توابع دهستان سیاهو در میان اهالی , شوراها و دهیاران  بیان داشت : در دهه فجر امسال 45 پروژه عمراني با اعتباري بالغ بر 10 ميليارد و هشتصد میلیون  تومان در بخش مرکزی بندرعباس مورد بهره برداري قرار مي گيرد.
به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی بندرعباس موحدی نژاد با بیان اینکه از مجموع پروژه های بخش مرکزی 12 پروژه در دهستان ایسین , 14 پروژه در دهستان تازیان , 8 پروژه در دهستان گچین , 6 پروژه در دهستان سیاهو و 5 پروژه در دهستان سرخون مورد بهره برداري قرار خواهد گرفت، افزود: خدمت به مردم از مهمترين رويكردهاي دولت است و روند خدمت رساني در دولت هاي نهم و دهم شتاب و كيفيت بسيارمطلوبي به خود گرفت و بسياري از پروژه هاي نيمه تمام و جديد بر اساس نياز و اولويت مناطق مختلف بخش به بهره برداري رسيده است.
بخشدار مرکزی تصریح نمود : دهه فجر یادآور رشادتها و بیداری ملت ایران است. در بهمن سال 57 ملت رشید ایران به رهبری امام خمینی (ره )، توانست بساط حکومت دست نشانده غرب و رژیم ستمشاهی را برچیند امروز دهه مبارک فجر فرصتی ارزشمند برای مرور وقایع و قیاس خدمات قبل و بعد از پیروزی انقلاب در ایران است
موحدی نژاد ، پشتیبانی از ولایت فقیه را رمز موفقیت و سربلندی دانست و گفت: ملت هوشیار و ولایتمدار ایران با روحیه شهادت طلبی خود استکبار جهانی را نا امید ساخته است.
وی در پایان مردم را به شرکت گسترده در آیین های دهه مبارک فجر، جشن های انقلاب و شرکت باشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.
 تعداد اخبار: 2219 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 453
بازدید دیروز: 795
کل بازدیدکنندگان: 3484885
افراد آنلاین: 48فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir