Persian Gulf
امروز ، ساعت 15:14

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


بازدید فرماندار بندرعباس از روستاهای بخش فین ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس , احمد مرادی به همراه جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان از روستاههای بخش فین بازدید بعمل آورد و در بین اهالی حضور یافت .
فرماندار بندرعباس در آغاز بازدید با حضور در مسجد روستای دشت مارم و در جمع اهالی اظهار داشت : در طول 34 سال از عمر پر برکت انقلاب اسلامی خدماتهای فراوان و ارزشمندی به مناطق روستایی ارائه داده شده که قابل تقدیر بوده.
مرادی بیان نمود : مسئولان باید حضور مستمر در بخشها و روستاها داشته باشند و از نزدیک مشکلات مردم را بررسی و درصدد رفع آن برآیند و رضایت خاطر آنان را فراهم آورند .
همچنین نماینده عالی دولت در شهرستان با حضور در مسجد روستای دشت کوران و در جمع اهالی تصریح کرد : شان مردم خدمت پذیری و شان مسئولین خدمت رسانی به مردم میباشد . مردمی که در همه صحنه های انقلاب در حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی در دورترین نقاط کشور همواره ولایت پذیر ، ولایت مدار و پاسدار ارزشهای انقلاب اسلامی بوده لذا مسئولان باید بکوشند تا امکانات به صورت عادلانه در اختیار مردم قرار گیرد و از ظرفیتهای موجود به نحو احسن در جهت آبادانی روستاها استفاده نمایند .
فرماندار در پایان بازدید با حضور در حسینیه روستای مهدی آباد و در جمع اهالی روستا به بررسی خواسته های آنان پرداخت .

 تعداد اخبار: 1926 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 723
بازدید دیروز: 1075
کل بازدیدکنندگان: 2501249
افراد آنلاین: 67فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir