Persian Gulf
امروز ، ساعت 15:17

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : دهیاران در بازسازی مناطق روستایی نقش تاثیرگذاری دارند. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس , گردهمایی سالروز تاسیس دهیاریهای خودکفا روستاهای شهرستان بندرعباس با حضوراحمد مرادی در سالن کنفرانس شهرداری بندرعباس تشکیل گردید .
فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت : همه دهیاران در حد توان اقدامات مناسبی را در مناطق روستایی خود انجام داده اند که قابل تقدیر بوده و کاری که برای رضای خدا باشد رضایت مردم را نیز به دنبال دارد و به کرات در دین ما ، مکتب ما خدمت به مردم اجر نهاده شده است .
نماینده عالی دولت در شهرستان بندرعباس بیان داشت : نقش دهیاران در بازسازی و خودکفایی مناطق روستایی نقش تاثیرگذار در جامعه بوده و دهیاران فرصت به دست آمده را در جهت رشد و تعالی مناطق روستایی مغتنم بشمارند و با برنامه ریزی منظم و منسجم عملکرد مثبتی را ارائه نمایند .
مرادی در ادامه تاکید کرد : دهیاران باید با استفاده از ظرفیت های مردمی و ارائه برنامه های فرهنگی تلاش خود را در خصوص کنترل اراضی ملی ، قاچاق سوخت و مواد مخدر در مناطق روستایی بیشتر از پیش نمایند .
فرماندار بندرعباس در پایان ضمن تقدیر از تلاش دهیاران در برگزاری باشکوه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از دهیاران نمونه شهرستان بندرعباس با اهداء هدایا قدردانی نمود .

 تعداد اخبار: 1926 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 728
بازدید دیروز: 1075
کل بازدیدکنندگان: 2501254
افراد آنلاین: 70فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir