Persian Gulf
امروز ، ساعت 16:24

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : برگزاری اردوهای طرح هجرت نشان از یک روحیه جهادی است. ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس , جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای طرح هجرت 3 به ریاست احمد مرادی در محل فرمانداری بندرعباس تشکیل شد .
فرماندار بندرعباس بیان داشت : برگزاری اردوهای طرح هجرت یک نگاه خوب ، بلند و یک روحیه جهادی است که با محوریت سازمان بسیج مستضعفین و همکاری بسیجیان سلحشور می باشد که این نگاه و این کار در راستای خدمت به مردم است و خوشبختانه از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون این مجموعه منسجم و هماهنگ به عنوان یک نهاد خدمتگزار مسئولیت این کار را برعهده داشته است .
نماینده عالی دولت در شهرستان تصریح کرد : اگر در هشت سال دفاع مقدس برای حفظ نظام و مجموعه سرزمینیمان در سطح کشور جهاد و تلاش کردیم و منجر به شهادت شد همان روحیه جهادی همچنان پابرجاست که نتیجه آن سازندگی ، عمران ، آبادانی و پیشرفت های علمی در سطوح مختلف شده است.
مرادی در ادامه افزود : با توجه به فصل تابستان ، میتوان از ظرفیت نیروهای بسیج در طرح هجرت جهت بازسازی اماکن آموزشی و سایر دستگاههایی که نیازمند خدمات می باشند استفاده کرد .
فرماندار در پایان با تاکید بر اینکه از تمام ظرفیت شهرستان برای اجرای این طرح استفاده خواهد شد افزود : مسئولان دستگاههای اجرایی با عزم و اراده و جدیت این طرح اولی را دنبال کنند و باید با برنامه ریزی منظم و منسجم و با حمایت از بسیج خدمتگزار از این ظرفیت به دست آمده به نحو احسن استفاده گردد .

 تعداد اخبار: 1926 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 781
بازدید دیروز: 1075
کل بازدیدکنندگان: 2501307
افراد آنلاین: 45فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir