Persian Gulf
امروز ، ساعت 16:25

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:پروژه های نیمه تمام باید با کار حماسی و جهادی به اتمام برسد ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس، چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان به ریاست احمد مرادی تشکیل شد.
فرماندار در آغاز جلسه با توجه به درپیش بودن ماه مبارک رمضان اظهار داشت: این ماه فرصت خوب و مناسبی برای بازسازی نفس و توجه به نیازمندان می باشد که از عنایات خداوند متعال به شمار می رود و مدیران دستگاهها فرصت را غنیمت بشمارند و سرکشی از ایتام و نیازمندان را سرلوحه کار قرار دهند.
نماینده عالی دولت در شهرستان تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی پروژه های مطالعاتی و کارشناسی منظور شده سال 92 را با یک جمع بندی کامل و منظم در اختیار کمیته برنامه ریزی شهرستان قرار دهند تا بتوان نهایت استفاده را از پروژه های ارائه شده برد و ضریب اهمیت            برنامه ها مشخص گردد.
وی همچنین تصریح کرد: باید پروژه هایی که در شهرستان نیمه تمام مانده تا ایام هفته دولت با یک کار انقلابی، حماسی و جهادی آماده و به افتتاح برسد.
فرماندار با بیان اینکه تغییر دولت در کشور نباید در عزم و اراده مسوولان دستگاه های اجرایی نسبت به خدمات رسانی به مردم خللی وارد کند بیان داشت: چون افق کار در نظام مقدس جمهوری اسلامی مشخص و مبرهن می باشد لذا تغییر دولت ها دلیل نمی شود که در مسیر خدمتگزاری به مردم و رسیدگی به انجام امورات آنها خللی وارد شود.
مرادی با اشاره به جلسات کارگروه های سیاسی و امنیتی، عمران و برنامه ریزی گفت: امنیت به عنوان اصلی ترین زیرساخت امور در هر جامعه ای تلقی می گردد و با توجه به افزایش جمعیت در شهرستان ، ظرفیت شاخص های امنیتی مناسب بوده و این امنیت مرهون زحمات همکاران پرتلاش در حوزه امنیتی است و در حوزه عمران و  برنامه ریزی پیشرفت های صورت گرفته در زمینه های مختلف اعم از کشاورزی، فنی و مهندسی حاکی از تلاش همکاران کمیته برنامه ریزی است.
فرماندار در پایان از همکاری و تلاش تمام مدیران دستگاههای اجرایی که با همت و اراده در برگزاری امر مهم انتخابات همیاری لازم را با مجموعه فرمانداری شهرستان داشتند تشکر نمود.
 تعداد اخبار: 1926 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 783
بازدید دیروز: 1075
کل بازدیدکنندگان: 2501309
افراد آنلاین: 47فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir