Persian Gulf
امروز ، ساعت 16:26

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : عفاف و حجاب زینت مسلمان است ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه کمیته امور بانوان و خانواده شهرستان بندرعباس با محوریت عفاف و حجاب به ریاست احمد مرادی در محل فرمانداری بندرعباس تشکیل شد .
فرماندار بندرعباس در آغاز جلسه با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان و گرامیداشت سالروز عفاف و حجاب اظهار داشت : عفاف و حجاب زینت مسلمان است و در این خصوص تعارضی بین زن و مرد نیست و همه وظیفه دارند حجابی که برگرفته از قران کریم می باشد را خوب بشناسند ، خوب ارزیابی و تحلیل نمایند و در جامعه پیاده کنند .
مرادی افزود : قرآن فصل الخطاب می باشد و توجه و اطاعت از فرامین الهی بر همه لازم است و در زمینه عفاف و حجاب به کرات در قرآن کریم و احادیث قدسی از سوی ائمه معصومین (ع ) اشاره شده است .
نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان نقش مهم والدین در خصوص تربیت فرزندان اشاره کرد : دستگاههای اجرایی و سایر نهادهای مرتبط با این امر هم باید به کمک جامعه و خانواده ها بشتابند و زمینه مناسب را برای حضور جوانان در جامعه فراهم نمایند .
فرماندار در پایان با اشاره به رسالت مهم رسانه های جمعی خصوصاً صدا و سیما که در ترویج فرهنگ غنی ایرانی و اسلامی نقش به سزایی دارد عنوان کرد : رسانه ها به این موضوع خیلی دقیقتر و منسجم تر بپردازند و صدا و سیما با ساخت برنامه های فاخر و ارزشی ، دینی و با استفاده از کارشناسان مجرب زمینه خودآگاهی جوانان را نسبت به مسئله مهم عفاف و حجاب و الگو برداری از سیره ائمه معصومین (ع) را در جامعه بیان نمایند .

 تعداد اخبار: 1926 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 786
بازدید دیروز: 1075
کل بازدیدکنندگان: 2501312
افراد آنلاین: 50فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir