Persian Gulf
امروز ، ساعت 16:27

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس : رسیدگی به مشکلات ایتام برگرفته از احکام و آموزه های دینی است ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس , احمد مرادی به همراه مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان و جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان از خانواده ایتام دیدار نمود .
فرماندار بندرعباس در این دیدار ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و دلجویی از خانواده های ایتام و استماع مشکلات آنان اظهار داشت : در دین مبین اسلام در راستای محرومیت زدایی ، فقر و پیگیری حال ایتام تاکیدات فراوان شده است و از این فرصت می‌بایست به بهترین شکل استفاده کرد و این امر نباید محدود به زمان‌های خاص از جمله ماه مبارک رمضان باشد بلکه در دیگر ماه‌های سال نیز باید انجام شود .
نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت : رسیدگی به امور محرومین جامعه را نباید منحصر به کمیته امداد امام (ره) دانست بلکه کلیه خیرین و دستگاه ها در تمامی زمینه ها باید این را وظیفه خود بدانند ، که هدف اسلام و انقلاب برپایی عدل و مبارزه با فقر و تبعیض است .
مرادی در پایان خواستار بررسی و پیگیری مشکلات ایتام ، از سوی مسئولان دستگاههای اجرایی شد و افزود : رسیدگی به احوال ایتام برگرفته از احکام و آموزه های دینی است و همه در این امر مهم وظیفه دارند . در این دیدار فرماندار بندرعباس دستور رسیدگی جهت رفع مشکلات دو خانواده از ایتام را صادر نمودند.

 تعداد اخبار: 1926 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 787
بازدید دیروز: 1075
کل بازدیدکنندگان: 2501313
افراد آنلاین: 51فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir