Persian Gulf
امروز ، ساعت 16:29

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


تاكيد فرماندار بندرعباس بر مبارزه همه جانبه با پديده مواد مخدر ( )

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس سومين جلسه شوراي مبارزه با مواد مخدر شهرستان به رياست احمد مرادي در محل فرمانداري بندرعباس تشكيل شد .
فرماندار بندرعباس اظهار داشت : دبيرخانه شورا و كميته هاي زيرمجموعه بايد با طرح برنامه هاي منسجم و هماهنگ به موازات برنامه هاي شوراي مواد مخدر استان به صورت مجزا به جد پيگير امور باشند و در مرحله اول نگاه باید به صورت پیشگیرانه و در مبارزه ، باید با قاطعیت و عزم راسخ با سوداگران مرگ مبارزه گردد .
رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان با بیان اینکه نقش خانواده ها در پیشگیری از اعتیاد و آسیب های اجتماعی فرزندانشان بسیار مهم است ، بیان داشت : مسئولان فرهنگی با جدیت بیشتر ، آگاه سازی و اطلاع رسانی را از مدارس، دانشگاهها و خانواده ها پیگیری کنند و رسانه ملی با ساخت برنامه های مختلف آگاهسازی را در بین اقشار جامعه در قبال این پدیده خانمان سوز تعمیم دهند .
نماينده عالي دولت در شهرستان با تاكيد بر اینکه گروه هدف در این سیل خانمان برانداز جوانان می باشند افزود : تمام دستگاههای امنیتی ، انتظامی و سایر مسئولان دستگاههای ذيربط تلاش همه جانبه خود را به جد بكار گيرند تا از طريق پيشگيري و مقابله ، اين معضل خانمان سوز كه از مدتها قبل زنگ خطر آن نواخته شده ريشه كن گردد . 

 تعداد اخبار: 1926 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 793
بازدید دیروز: 1075
کل بازدیدکنندگان: 2501319
افراد آنلاین: 56فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir