Persian Gulf
امروز ، ساعت 14:21

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس :منتخبین شورای شهر به دور از حاشیه با اراده و پشتکار قوی در خدمت مردم باشند ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس نشست منتخبین چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بندرعباس با حضور احمد مرادی در محل فرمانداری برگزار شد .
فرماندار در این جلسه با توجه به جایگاه شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت : شورای شهر یکی از عناصر مهم در سیستم مدیریت شهری محسوب می شود .
 نماینده عالی دولت در شهرستان افزود : امور مختلف شهری اعم از توسعه و تجهیز شهر و زیر ساخت ها ، افزایش فضای سبز ، ارائه عادلانه خدمات در محلات ، احیای بافت فرسوده مناطق شهری و مسائل فرهنگی ، اجتماعی ، بهداشت محیط و آموزش و پرورش در سیستم مدیریت شهری قرار دارد .
مرادی با اشاره به اعتماد مردم به منتخبین شورای شهر تاکید کرد : اعضای جدید شورای شهر باید از این فرصت به دست آمده نهایت استفاده را داشته باشند و تمام تلاش خود را با ارائه برنامه های کارشناسی شده و تصمیمات جامع در جهت رشد و آبادانی شهر به کار گیرند .
فرماندار در پایان بیان داشت : منتخبین مردم باید با رعایت قانون و التزام به آن در محور قانون گام بردارند و با همدلی و تعامل در حل مسائل و  بررسی مشکلات شهری و به دور از حاشیه با اراده و پشتکار قوی در خدمت مردم باشند .
 تعداد اخبار: 1926 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 663
بازدید دیروز: 1075
کل بازدیدکنندگان: 2501189
افراد آنلاین: 53فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir