Persian Gulf
امروز ، ساعت 22:23

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


احمد مرادی فرماندار بندرعباس به عنوان نماینده ویژه استاندار در وضعیت ساماندهی صنایع غرب معرفي شد ( )

عزیزی استاندار هرمزگان در هفتمین جلسه شورای اداری شهرستان بندرعباس گفت : امروز مجموع مدیریت شهرستان بندرعباس و جمع شورای اداری نمادی برجسته و ارزشمند از مدیریت بر پویایی ، خلاقیت ، و نمادی از تلاش فداکارانه است . شورای اداری در جایگاه خوب و واقعی خودش نزدیک می شود و جای بسی خوشحالی است  شایستگی مردم بندرعباس است همچنین سزاواری مردم این شهرستان خیلی بیشتر از این است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس، در این جلسه عزیزی استاندار هرمزگان احمد مرادی فرماندار بندرعباس را به عنوان نماینده ویژه استاندار در وضعیت ساماندهی صنایع غرب بندرعباس انتخاب تا مسایل را پیگیری نماید.
عزیزی با اشاره به فرهنگ و گذشته پر افتخار مردم مومن، متدين و جغرافياي خوب و ارزشمند و شرايط مناسب بندرعباس در بخش هاي گوناگون، تاكيد كرد: بايد تلاش كرد تا بندرعباس به عنوان يك نگين درخشان در ساحل خليج فارس و به عنوان گوهري ارزشمند در جنوب كشور روز به روز درخشان تر بدرخشد.
همچنین با بيان اينكه موضوع عمران شهري بندرعباس بايد بيشتر مورد توجه قرار گیرد افزود: براي گام برداشتن به سوي افق هاي بلند بايد از توان بخش خصوصي نيز بهره برد زيرا بخش دولتي به همراه توان بخش خصوصي و انرژي مردمي زودتر استان و شهرستان را به هدف اصلي كه همان توسعه و تقويت زيرساخت هاست مي رساند.
عزيزي در بخش ديگري از سخنان خود خواستار تقويت رده هاي مديران شهرستان بندرعباس شد و افزود: رده هاي بندرعباس بايد قوي، قابل، كارآمد و فعال باشند تا بتوانند بار سنگين بندرعباس را به دوش بكشند.
وی در ادامه گفت: مشكلات بندرعباس با نگاه فرعي در ادارات كل در استان حل نمي شود بنابراين يك مديركل بايد بهترين و كارآمدترين امكان را در رده هاي استاني براي بندرعباس قرار دهد.
از آنجا كه بيش از يك سوم جمعيت استان در بندرعباس ساكن هستند مجموعه مديريتي استان نيز بايد بيشتر توان خود را براي توسعه و تقويت زيرساخت هاي شهرستان بندرعباس به كار گيرد.
استاندار هرمزگان گفت : يكي از موضوعاتي كه از اين پس در ارزيابي مديران استان مورد توجه قرار مي گيرد ميزان توجه، حمايت و پشتيباني از شهرستان بندرعباس است.
 وي در بخش ديگري از سخنان خود با تاكيد بر ضرورت بهره گيري از قابليت هاي استاني براي توسعه زيرساخت هاي بندرعباس عنوان كرد: منطقي، منصفانه و پذيرفته نيست سهم بندرعباس از اين همه صنايع در غرب استان وقت آلودگي باشد.
در ادامه جلسه فرماندار بندرعباس احمد مرادی ضمن تشکر و قدردانی از حضور استاندار در این جلسه گفت:در یک سال گذشته با نابسامانی هایی که در سطح شهر بندرعباس وجود داشت پیگیری هایی مکرری با نظارت استاندار صورت گرفته است که از جمله می توان جمع آوری دست فروشان در سطح شهر ،جمع آوری متکدیان در 4 راه ها ،برای اولین بار ساماندهی کارگران فصلی ، نظارت آرد و کیفیت نان و....نام برد
مرادی در پایان افزود: البته هنوز مشکلات متعددی در شهرستان وجود دارد که اهم انها را می توان ، بهسازی مسیر تازیان، ساماندهی میدان میوه وتره بار ، بازگشایی مسیر خاکی روستاها ، روشنایی بلوار شهید حقانی و کاهش تلفات جاده ای ، و...نام برد و همچنین فرماندار بندرعباس از استاندار تقاضای بررسی بیشتری در خصوص رفع این مشکلات داشتند.

 

 تعداد اخبار: 1941 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 1629
بازدید دیروز: 1886
کل بازدیدکنندگان: 2552636
افراد آنلاین: 104فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir