Persian Gulf
امروز ، ساعت 22:25

نمایش بر اساس موضوع
تمامی موارد | سياسي | اجتماعي | فرهنگي | عمراني | متفرقه


جستجو
از   
الی


فرماندار بندرعباس:خدمت به مردم عزم و اراده جدی می طلبد . ( )

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، هفتمين جلسه ساماندهی و ارتقاء خدمات شهری ، عمرانی و اجتماعی شهرستان بندرعباس با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان با نگاه به منظر شهری به ریاست احمد مرادی در محل فرمانداری تشكيل شد .

فرماندار بندرعباس در اين جلسه اظهار داشت : بسیاری از مشکلات که در حال بررسی ميباشد به قوت خود باقی است و مسئولین باید تلاش خود را در زمینه رفع مشکلات شهری افزایش دهند تا مردم از خدمات مطلوب تر برخوردار شوند .
مرادی همچنین در زمینه خدمات رسانی بهتر به شهروندان افزود: خدمت کردن به مردم عزم و اراده جدی می طلبد .
 نماينده عالي دولت در شهرستان در زمینه کارهایی که با مشارکت شهرداری صورت می گیرد بيان داشت : 90 درصد این موارد با همکاری و همیاری شهرداری صورت می پذیرد ،وظیفه اصلی شهرداری این است که مردم را در کارها مشارکت بدهد ،تا فرهنگ مشارکت در کارها ترویج پیدا کندو مردم شهر را از کارها ی انجام شده آگاه سازد .
فرماندار بندرعباس در پايان با تاكيد به مسئولين بيان داشت : نميشود مشکلات را از ديد شهروندان پوشاند زيرا مردم خودشان کارها ی انجام شده را می بینند و ارزیابی مي كنند و مسئولان بايد به طور جد پیگیر مشکلات مطرح شده در شهرستان باشند تا رضايت خاطر شهروندان گرامي فراهم گردد .

 تعداد اخبار: 1941 خبر
تصاویر گالری عکس: 0 عکس
بازدید امروز: 1633
بازدید دیروز: 1886
کل بازدیدکنندگان: 2552640
افراد آنلاین: 108فید خبرها


© تمام حقوق این سایت برای فرمانداری بندرعباس محفوظ است.
طراحی و پیاده سازی: شرکت پژواک فناوری اطلاعات و ارتباطات
www.persiangulfbnd.ir | www.pgba.ir