دانلود رمان مردی که شناخته نشد pdf

دانلود رمان مردی که شناخته نشد اثر زهرا راستگو نگارش قوی به صورت pdf، اندروید لینک مستقیم رایگان در بیست رمان

📚#مردی_که_شناخته_نشد

✍️نویسنده : #زهرا_راستگو

✨ ژانر : #عاشقانه_اجتماعی

خلاصه رمان : عشقی یه طرفه و ممنوعه که بدجور دختر داستان رو اسیر کرده. سموئیل پسر یهودی و خاص و مرموزی که فاطمه به شدت عاشقش میشه! جلوی چشم های فاطمه اتفاقات خاصی بین سموئیل و دخترخاله ش می افته که حسابی فاطمه رو عصبی می کنه تا اینکه….

قسمتی از داستان رمان مردی که شناخته نشد

از وقتی که دختر را پیاده کرده تمام راه را گاز داده و با تصور اینکه دارد بد بازی می کند جنگیده بود. حالا حکم سرباز پیروزی را دارد که با تن زخمی و جنگ زده اش از نبردی نفس گیر برگشته است. با دیدن دختر به یاد خاندان پدری اش می افتد و از کل خاندان مشکین

از آن قبیله ی پست متنفر است. از هر جانماز آبکش، صف اول نماز جماعت خوانشان. فقط نمی داند این دختر چرا جانمازش را آب نمی کشد! راحت روی موتور پشت سرش می نشیند راحت اجازه می دهد لمسش کند! حتما یک روز راحت می گذارد… دلش می خواهد

قلاده ی خشم و نفرتش را به گردن همه آن ها بیندازد و به هر سمت و سویی که حال دلش را خوشایندتر میکند بکشاند. از این نام فامیلی آشغالی که همه جا همراهی اش می کند حالش به هم می خورد قصد دارد بغض و کینه اش را تا جایی که توان دارد سر او خالی کند.

همین مسلمان های پست فطرت بودند که انسانیت را در او کشتند و او هیچوقت آن روزهای تلخ و شکنجه آور را فراموش نمی کند. -کجایی؟ جا می خورد بر می گردد و ازدنیای زشت و نکبتی که همان لعنتی‌‌ها برایش ساخته اند جدا می شود. عمو رایا بالبخند نگاهش می کند.

###

شماره پشتیبانی پس از فروش : 09170366695 | حامد شورکی

پس از پرداخت هزینه فایل برای شما نمایش داده میشود

دانلود رمان مردی که شناخته نشد رایگان

  • 13 آوریل 2023
  • مدیر
https://pgba.ir/?p=98
لینک کوتاه مطلب:
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به " فرمانداری بندرعباس " بوده و هر گونه کپی برداری ممنوع میباشد!
طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه ای کپی برداری از قالب و محتوا پیگرد قانونی خواهد داشت.